Soğuk Pınar Restaurant & Düğün Salonu

  • Hakkımızda
  • Düğün ve Organizasyon
  • İletişim
  • Rezervasyon
  • Galeri
  • Sosyal Ağlarda Biz
2014 yılında etkinlik sektöründe faaliyet göstermeye başlayan Firmamız Soğuk Pınar Mevkinde 200 m2 Kapalı alan, 2000 m2 açık alan 1000 kişilik kapasitesi ile Düğün,Nişan,Kurumsal Organizasyonlar  ve Restorant hizmetleri ile hizmet hayatına başlamıştır.

Güçlü alt yapımız, güler yüzlü ve tecrübeli personelimiz, yaratıcı çözümlerimizle siz değerli müşterilerimizin hizmetinde olmaya devam etmekteyiz.

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.

104390

Hayatınızın en önemli kararına evet diyeceğiniz bu özel gününüzde profesyonel ekibimiz,güçlü alt yapımız ve yaratıcı çözümlerimizle yanınızdayız.

Yorucu fakat bir o kadar da keyifli olan bu süreçte işletmemizin A’dan Z’ ye hizmetlerinden yararlanabilir,düğün organizasyonunuzun yorucu kısımlarını bize bırakıp bu özel gününüzün keyfini çıkarabilirsiniz.

Düğün ve nişan organizasyonlarınız için fiyat teklifi almak isterseniz rezervasyon formu doldurabilirsiniz.

kına-gecesi-müzikleri

Tel: +90 358 212 7978

GSM: +90 532 7805415

Web: www.amasyasogukpinar.com

Mail:

Adres:  Savadiye Mah. Soğuk Pınar Mevkii No: 12/A Amasya 

Dolduracağınız rezervasyon formu direk olarak işletmeye gitmektedir. Sitemiz üzerinden yapılacak rezervasyon işlemlerinden ücret alınmadığı gibi, rezervasyonla ilgili sitemizin herhangi bir sorumluluğu yoktur.

Yorum yapın

Emailiniz görünmeyecek. Doldurulması zorunlu alanlar *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>