Yamaç Bistro

  • Bistro Hakkında
  • Menü
  • İletişim ve Ulaşım
  • Rezervasyon
  • Galeri
  • Sosyal Ağlarda Yamaç Bistro
Yamaç Bistro, manzarası, hizmeti kalitesi ile kendine hayran bırakan doğal ortamı ve rahatlığıyla insana farklı bir atmosfer sağlayan mekan, Amasya’nın en hoş mekanlarından biri. 2014 yılının başında açılan Yamaç Bistro, Amasya manzarası eşliğinde günün keyfini çıkarmanızı sağlıyor. Amasya’ya farklı bir açıdan bakıp, keyifle kahvenizi yudumlayıp, sakince yemeğinizi yerken Yeşilırmak’ı izlemek, geceleri rengarenk olan şehre karşı dostlarınızla sıcacık sohbet edebilirsiniz. Tadını damağınızda bırakacak lezzetlere sahip Yamaç Bistro’nun sunduğu lezzetleri, Amasya’da her yerde bulmak kolay değil. 2 katlı Yamaç Bistro, farklı lezzet seçenekleriyle tüm damaklara hitap ediyor.

Özenle hazırlanmış bir menü… Tarihi bir şehir… Kral kaya mezarları, Yeşilırmak, Amasya Kalesi, ve Şehzadeler şehri Amasya önünüzde… Tertemiz bir hava, iştah açıcı yemekler, özel menüler… Akşamları ışıl ışıl bir ortam, ışıl ışıl bir manzara… Yamaç Bistro, usta aşçı ekibiyle, Türk ve dünya mutfaklarını sizlere sunuyor.

MENÜ

Tel: +90 358 212 23 23

Mail: amasya.yamac@gmail.com

Adres:  Çakallar Mahallesi, Çakallar Cad., No:131, Amasya

Dolduracağınız rezervasyon formu direk olarak işletmeye gitmektedir. Sitemiz üzerinden yapılacak rezervasyon işlemlerinden ücret alınmadığı gibi, rezervasyonla ilgili sitemizin herhangi bir sorumluluğu yoktur.

 

 

 

 

Yorum yapın

Emailiniz görünmeyecek. Doldurulması zorunlu alanlar *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>